Zdroj: http://www.lukaszednicek.cz/novinky/do-fotogalerie-bylo-pridano-specificke-album-rail-glamour  •  Vydáno: 1. 7. 2014 21:22  •  Autor: Lukáš

Kouzlo železnice a ženské krásy v jednom nabízí nové fotoalbum "Rail glamour"

Kouzlo železnice a ženské krásy v jednom nabízí nové fotoalbum "Rail glamour"V oblasti krajinné a cestovatelské fotografie, tedy galeriích Cestování-svět apod., jste si již zajisté zvykli na občasné změny v albech, resp. nová alba z aktuálně navštívených zemí a lokalit. Od dnešního dne se však můžete kochat novým zcela exkluzivním fotoalbem - Rail glamour. Význam anglického sousloví komponuje v sobě krásu a atmosféru železničního prostředí (nádraží, přednádraží, železniční brownfield apod.) a jednak krásu ženského těla (glamour). Smyslem a cílem nové exkluzivní skupiny "rail glamour" nejsou fotografie, kde by železniční nadšenci pozorovali co nejvíce eroticky laděné fotografie na "své" milované dráze, nýbrž fotografické kousky co nejvíce sympatizující a ladící s výše uvedenými kritérii pro styl Ral glamour. Tedy krása ženy, atmosféra železnice a co nejvíce dokonalá kombinace uvedených prvků.

Věřím, že i tato nová záležitost na těchto webových stránkách Vás zaujme a rádi se sem bude vracet, nejen za půvabnými ženskými těly a amtosférou prostředí plného vláčků a kolejí. 

V albumu se můžete pro začátek těšit na fotografie z nádraží především z oblasti ostravské aglomerace. V budoucnu přibudou fotografie z nového hlavního nádraží ve Vídni, pražského hlavní nádraží a dalších atraktivních lokalit.

Pokud Vás popisek dostatečně nalákal a chcete nakouknout pod pokličku stylu "rail glamour", tak neváhejte. Přímý odkaz na fotoalbum zde.