18. 11. 2017, 7:29  GMT+1
Vyhledávání
Přihlásit
pokus
Kategorie: News

Kouzlo železnice a ženské krásy v jednom nabízí nové fotoalbum "Rail glamour"

Kouzlo železnice a ženské krásy v jednom nabízí nové fotoalbum "Rail glamour"V oblasti krajinné a cestovatelské fotografie, tedy galeriích Cestování-svět apod., jste si již zajisté zvykli na občasné změny v albech, resp. nová alba z aktuálně navštívených zemí a lokalit. Od dnešního dne se však můžete kochat novým zcela exkluzivním fotoalbem - Rail glamour. Význam anglického sousloví komponuje v sobě krásu a atmosféru železničního prostředí (nádraží, přednádraží, železniční brownfield apod.) a jednak krásu ženského těla (glamour). Smyslem a cílem nové exkluzivní skupiny "rail glamour" nejsou fotografie, kde by železniční nadšenci pozorovali co nejvíce eroticky laděné fotografie na "své" milované dráze, nýbrž fotografické kousky co nejvíce sympatizující a ladící s výše uvedenými kritérii pro styl Ral glamour. Tedy krása ženy, atmosféra železnice a co nejvíce dokonalá kombinace uvedených prvků.

Věřím, že i tato nová záležitost na těchto webových stránkách Vás zaujme a rádi se sem bude vracet, nejen za půvabnými ženskými těly a amtosférou prostředí plného vláčků a kolejí. 

V albumu se můžete pro začátek těšit na fotografie z nádraží především z oblasti ostravské aglomerace. V budoucnu přibudou fotografie z nového hlavního nádraží ve Vídni, pražského hlavní nádraží a dalších atraktivních lokalit.

Pokud Vás popisek dostatečně nalákal a chcete nakouknout pod pokličku stylu "rail glamour", tak neváhejte. Přímý odkaz na fotoalbum zde.

print Formát pro tisk

Komentáře


, antonygeorge123@yahoo. odpovědět
Awesome article, I am a big believer in placing comments on weblogs to help the blog writers know that they have added something of great benefit to the world wide web! For best writing help go through with this custom essay writing service, you can get better help from the professional writers.